موسسه خیریه بی بی نفیسه

موسسه خیریه گناباد

دلنوشته دختر 19 ساله …

دی 29, 1395

4 (80%) 3 vote[s]

دلنوشته نوعروس و لیست وسایل درخواستی – کد 0029

به نام خدا
من دختری هستم 19 ساله متولد 1376 در خانواده ای با سطح اقتصادی پایین زندگی می کنم ، در طول زندگیم سختی های زیادی را متحمل شده ام که مهمترین و جدیدترین آن همین تهیه جهیزیه است که بخاطرش به شما مراجعه کرده ام .
از آنجایی که پدرم در سه ماهگی من فوت نموده مادرم با رنج و سختی و روضه خوانی ها ما را بزرگ کرده و حال توانایی تهیه جهیزیه من را ندارد .
من پدر خود را ندیده ام و این برایم خیلی سنگین است و تحملش ناممکن ، همیشه دوست داشتم پدرم بالای سرم باشد و با من به تفریح و خوشگذرانی بپردازد یا حتی فقط او را ببینم .
دوران ابتدائی خود را در تایباد گذراندم و از ده سالگی به گناباد آمدیم– دوران راهنمایی خود را در بیدخت بودم و در آنجا با مشکلات زیادی روبرو شدم ، از آنجا هم بگذریم در دبیرستان با مسائلی روبرو شدم که مادرم به راحتی توانایی مخارج آن را نداشت و من مجبور بودم همه آنها را به مادرم نگویم و حال که ازدواج کرده ام ترس تهیه جهیزیه رهایم نمیکند و اینکه مبادا از عهده ی آن برنیاییم . اینگونه شد که با مادرم به شما مراجعه کردم تا شاید مبلغی یا اندکی از جهیزیه مرا عهده دار شوید و مرا خوشحال کنید .
مادرم مسن است و توانایی انجام کار سنگین را ندارد ، برادرم که فقط می تواند خرجی خانه و خودش را درآورد اما سعی خود را می کند ولی باز هم کم است .
مادرم از بیماری های گوناگونی رنج می برد که من از صحبت کردن درباره جهیزیه یا دیگر نیازهایم با او صرف نظر میکنم که مبادا ناراحت شود .
در پایان از شما تقاضا دارم تا هرچقدر که در توانتان هست به من کمک کنید تا جهیزیه من تامین شود .
با تشکر

 

تنها خیریه تخصصی اهدای جهیزیه در گناباد 

موسسه خیریه شهرستان گناباد

موسسه خیریه گناباد

موسسه خیریه 

خیریه گناباد

اشتراک گذاری در


حامی موسسه خیریه بی بی نفیسه