موسسه خیریه بی بی نفیسه

موسسه خیریه گناباد

دلنوشته نوعروس – کد 0024

فروردین 29, 1396

Rate this post

به نام او که آرام دل هاست

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام کسانی که در موسسه خیریه بی بی نفیسه (س) خدمت می کنند و با جان و دل می کوشند تا باری را از دوش خانواده های نیازمند بردارند.

اینجانب دختری 20ساله ای که در عقد هستم در خانواده ای بزرگ شده ام که 2 خواهر و یک برادر دارم یک خواهرم 7 ماهی است که عروسی کرده است. پدرم ناراحتی اعصاب ، سنگ کلیه و عفونت مجاری ادراری و… دارد. دکتر اکبری که دکتر اعصاب پدرم است گفته هریک ماه باید پدرم یک آمپول بزند تا بتواند رفتارهایش را کمی کنترل کند ولی به دلیل توان مالی ضعیف نمی تواند به دکتر برود. به همین خاطر روز وشب  با ما بچه هاو مادرم دعوا می کند و گاهی هم به ما ومادرم می زند واصلا نمی تواند رفتارش را کنترل کند وزود از کوره در می رود و 24 ساعته در خانه است و نه سرکار می رود و نه خرجی زندگی اش را می دهد.

کلا خواهر و برادرم و مادرم سوء تغذیه گرفتند چون از لحاظ خوراک و مواد غذایی به شدت در فشاریم خانه ای که در آن زندگی می کنیم نیمه کاره و کلا یک اتاق دارد و خواهر وبرادرم در همین یک اتاق درس می خوانند. حیاط موزائیک ندارد و در زمستان به داخل گل و لای فرو می شویم مادرم از شدت غصه و حرص و جوش زدن، ناراحتی قلبی گرفته و دکتر قلبش گفته به هیچ وجه نباید غصه و استرس داشته باشد و گرنه قلبت به جاهای خطرناک می رسد خواهر بعدی ام از سرو صداهای پدرم ، از غصه های مادرم افسردگی گرفته و خانه نشین شده است خواهرم در کل سال تحصیلی اش شاگرد ممتاز مدرسه اش بوده.

از جهیزیه خواهر بزرگ ترم که هفت ماه پیش عروسی اش بود خیلی قسط ووام داریم حتی به قرض از مغازه لوازم برداشتیم که تاچند سال دیگر باید بدهی های او را بدهیم.

خانواده ام برای من هنوز یک عدد استکان هم نگرفته اند همش ترس و اضطراب دارم که چگونه می خواهم یک جهیزیه مختصری با این شرایط مالی و با این وضع پدر و مادرم تهیه کنم.

این مختصر درد و دلی بود که از وضع کلی زندگی زندگی مان به شما گفتم از شما خواهش می کنم که با ما در این راه همکاری کنید از خداوند بزرگ می خواهم که به حق این دل های شکسته ای که آنها را خوشحال می کنید و مشکلی را از دوش آنها بر می دارید هر آرزو و خواسته ای دارید برایتان بر آورده به خیر بگرداند منتظر همراهی و مساعدت شما به زودی  زود خواهم بود.

اشتراک گذاری در


حامی موسسه خیریه بی بی نفیسه